ריקוד יהודי

אפילו בחתונות מסורתיות, שבהן גברים ונשים רוקדים בנפרד, לעתים קרובות רואים שגברים מרימים את החתן והכלה. זו חתונה, והחברים הקרובים ובני המשפחה של בני הזוג דואגים שהריקוד של המקהלה יעבור חלק. עם זאת, אם זה הופך את הארנק לדוחק מדי, נסו למנות כמה חברים ובני משפחה מנוסים יותר שיובילו את המקהלה לרקוד בבוא העת.
לעוד מידע בתחום של ריקוד יהודי יש להעיף מבט ב- halelu.co.il

בין אם אתה מוצא שיעורי ריקוד ישראלים או מורים שיעזרו לך

או מנצל את אחד מההדרכות הרבות של YouTube הזמינות, ודא שאתה בטוח מספיק כדי ליצור התרגשות בקרב האורחים שלך. אם אינכם בטוחים, דברו עם הלהקה או הדיג'יי שלכם ואולי תבקשו מהם להשתמש בהיגיון בריא בכל הנוגע לריקוד ישראלי.

רבקה רוסן (Ph.D.

אזור צפון מערב) היא היסטוריונית מחול, אמנית מיצג וכוריאוגרפית. הוא מלמד תולדות המחול ומעביר סדנאות בנושא זהות במחול וביצועים בינתחומיים. כרקדנית, ד"ר רוסן הופיע עם להקות רבות, כולל להקת המחול מרגרט ג'נקינס, הדוויג דאנס ומחלקת התיאטרון של מחוז קוק. כמו כן עבד בתיאטרון המחול ענבל כעוזר לשרה לוי-תנאי.

בתקופה זו

הללו בית ספר למחול שפתח את שעריו אי שם בשנת 2004, והביא בשורה חדשה לחתום המחול והריקוד היהודי לנשים – הללו בית ספר למחול בניגון יהודי! כנסו לאתר והתרשמו ממגוון החוגים , השיעורים , ההדרכות ותעודות ההוראה לתחומי המחול והריקוד.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

תותבות על שתלים בראשון לציון מחיר?

מבוא התותבות על שתלים בראשון לציון מחיר הוא נושא שנדון כבר שנים רבות. אנשים רבים אינם מודעים לסוגי התותבות השונים ולמחירים. ישנם סוגים שונים של