שירות השכרת ציוד לאירועים בחורף עם חברה מקצועית

כדי לקיים חתונה, בר מצווה או כל אירוע חגיגי שאתם מתכננים לקיים בלוקיישן עם נוף מרהיב, ישנו צורך לשכור את הציוד המתאים עבור האירוע. שכן, בשונה מאירוע המתקיים באולם אירועים המספק את כל הציוד, כמו: כסאות שולחנות ועוד, באירוע המתקיים בטבע יש צורך לדאוג לכל הציוד שיאפשר לאורחים המשתתפים בו ייהנו בצורה המרבית.

ספק לציוד אירועים

בחירת ספק ציוד לאירועים, צריכה להיות בחירה מושכלת תוך לקיחת בחשבון משתנים רבים. יש לציין כי ספק הציוד לאירועים, אינו חברת הפקות ולא מעניק את השירות שחברת הפקות אמורה להעניק. הספק בסך הכל מספק את הציוד הדרוש עבור האירוע שלכם. אך כל יזם אירוע, גם המנוסה ביותר, עשוי למצוא את עצמו בדילמה איזה גובה של כסא כדאי לבחור? איזה שולחנות להתאים לאירוע? האם לשלב כורסאות או רק התקנים ניידים? כאשר לחברת השכרת הציוד יש איש צוות שיכול להעניק עצות ברמת ההפקה ולא רק בבחירת הציוד, אתם צפויים לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם בצורה הטובה ביותר.

טיפים לבחירת ספק לציוד אירועים

כדי שהאירוע יתקיים בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחון את הדברים הבאים לפני שבוחרים ספק לטובת שירותי השכרת ציוד לאירועים:

·         ספקים קרובים – מומלץ לבדוק רק בקרב ספקים שקרובים למיקום בו תחגגו את האירוע. שכן, לעיתים ספקים הנמצאים במרחק רב ממקום האירוע, ידרשו סכום כסף גבוה יותר עקב הנסיעה הארוכה שעליהם לבצע כדי להגיע למקום האירוע

·         ספק איכותי ומקצועי –  יש לערוך חיפוש ולשאול הן במרשתת והן קרובים מדרגה ראשונה על ספקים של ציוד לאירועים. ספקים המתמחים בציוד לאירועים ישנם רבים, אך כדי לבחור ספק איכותי ומדוקדק שידאג לספק לכם את הציוד המקצועי והאיכותי ביותר, יש צורך לבחור בצורה יסודית. חשוב שתבחרו בספק איכותי שיורד לפרטים ומספק ציוד איכותי, אשר משמעות הדבר הוא אירוע מופק היטב.

·         היעזרו בחברה אשר ניכר כי יש ברשותה ציוד מתאים לאירוע – ישנם כאלו שמבקשים לתכנן  את האירוע על בסיס כסאות וישנם כאלו שיעדיפו פוטונים או פופים. כמו כן, ישנם מקרים בהם האירוע מתקיים בימי החורף הקרים ואז עולה הצורך לבדוק האם קיימים פטריות חימום להשכרה אצל חברת ההשכרה. העיקרון שינחה אתכם הוא לבחור את הציוד שיתאים בצורה הטובה ביותר לאירוע. לכן, עליכם להיות מגובשים בבחירתכם. רק כך, תוכלו לדעת איזו חברה להשכרת ציוד מתמחה בציוד הישיבה והלוגיסטיקה שאתם נדרשים אליו לטובת הפקת האירוע.

·         הכינו רשימה מדוקדקת של ציוד – חשוב ביותר להיות מסודרים ולפעול לפי רשימה מדוקדקת של כל הציוד הנדרש. בעזרת הרשימה, תוכלו להיות ממוקדים בציוד המתאים אותו אתם מחפשים ולא תשכירו ציוד שאין לכם בו כלל שימוש. מומלץ להיעזר באדם נוסף ולבקש ממנו לספור מחדש את רשימת הציוד. זאת על מנת לוודא שלא טעיתם. כמו כן, מומלץ לרשום ברשימה מסודרת ליד כל פריט – מה המטרת שלו. כך, תוכלו לדעת שלא טעיתם והכנסתם בטעות ציוד שאינו תואם לאירוע.

·         פתרונות הצללה או הגנה מפני גשם – במרבית האירועים המתקיימים תחת כיפת השמיים, יהיה צורך באוהלים. לכן, יש לבדוק האם חברת ההשכרה מספקת גם אוהלים להשכרה. באירועים המתקיימים בשעות היום בימי הקיץ, האוהלים יסככו על המשתתפים ולעומת זאת בחורף, האוהלים יגנו על המשתתפים מפני גשמים. חשוב לבחור בחברת השכרה מקצועית המספקת אוהלים מסיביים ועמידים.

·         לוחות זמנים – חשוב לקחת בחשבון את לוח הזמנים המתוכנן לצורך קבלת כל הציוד וסידורו במקום האירוע. ישנם אירועים בהם יהיה צורך במספר שעות בודדות לפני האירוע, אך במקרים מסוימים ישנו צורך בהעמדת הציוד לאירוע יום קודם, הכל תלוי בסוג האירוע שלכם ובגודלו. בנוסף, כדאי לברר מול חברת ההשכרה גם את זמני פירוק הציוד, לאחר תום האירוע. אתם רוצים להיות שקטים, שיש צוות מקצועי מהחברה שבחרתם, שמפרק את הציוד, ומפנה את השטח בו נערך האירוע בצורה הטובה והבטיחותית ביותר.

 

 

 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

קונה רכבים

בעולם הדינמי והמהיר של מכירת רכב, להיות קונה רכבים מושכל הוא קריטי מתמיד. פוסט זה בבלוג מתעמק בדברים החיוניים שכל קונה רכב צריך להיות מודע