שירות הכוונה מקצועית ותעסוקתית

שירותי ייעוץ וייעוץ MONE משלבים שירותים חינוכיים, מקצועיים ואישיים/חברתיים. יועצי בתי ספר מספקים שירותים אלה לתלמידי חטיבות ביניים ותיכון שיכולים לקבל החלטות מוקדמות בקריירה. סטודנט לתואר ראשון יכול לבקש ייעוץ מקצועי ממחלקת הקריירה במוסד שלו. יועצי ויועצי קריירה מסייעים לסטודנטים וללקוחות אחרים לפתח מיומנויות, ללמוד מקצוע או לבחור תכנית חינוכית שתוביל לקריירה.

יועצי תיכון מייעצים לתלמידים לפתח תוכניות אקדמיות וקריירה

יועצי בית ספר עוזרים לתלמידים לפתח מיומנויות אקדמיות וחברתיות ותכניות לתארים מתקדמים. תוכניות הכוונה וייעוץ קריירה עוזרות לאנשים לצבור את הידע, הכישורים והניסיון הדרושים להם כדי לזהות אפשרויות, לבחון חלופות ולהצליח בחברה.

למספר אוניברסיטאות יש תוכניות אסטרטגיות לקידום העבודה על שירותי ייעוץ קריירה כמו גם ייעוץ וייעוץ

ישנם גם ספקים פרטיים רבים, עמותות, קרנות ומוסדות חינוך המציעים שירותי הדרכה לקריירה, לימודים וקריירה. ישנם גם שירותים המספקים ייעוץ מקוון לאנשים לגבי הקריירה שלהם או עורכים מבחנים פסיכומטריים כדי לקבוע את עמדותיהם ותחומי העניין של אנשים. הכוונה בקריירה מורכבת משירותים המסייעים לאנשים לנהל בהצלחה את מסלולי הקריירה שלהם.

ייעוץ מקצועי

הוא סוג של ייעוץ ותמיכה הניתנים על ידי יועצי קריירה ללקוחותיהם כדי לעזור ללקוחות לנהל את המסע שלהם בחיים, בלימודים ובשינוי בעבודה (קריירה). המונח "שירותי מידע, הכוונה וייעוץ" פירושו שירותים המיועדים לסייע לאנשים מכל הגילאים ובכל זמן בחייהם לבחור השכלה, הכשרה וקריירה, וכן לנהל את הקריירה שלהם. באוסטרליה, ייעוץ מקצועי יכול להינתן על ידי אנשי מקצוע ממגוון דיסציפלינות (למשל פסיכולוגיה, חינוך, מנהיגות וייעוץ).

מאמני קריירה גם מספקים עצות כיצד להיכנס למקצוע חדש או לעזור בפתרון בעיות במקום העבודה

לדוגמה, שירותי ייעוץ קריירה כוללים גם עזרה לאנשים לקדם את הקריירה שלהם ולפתור בעיות במקום העבודה. הייעוץ המקצועי שלנו מאפשר למועמדים לקבל המלצות מיועצים מקצועיים, מה שעוזר להם למצות את הפוטנציאל שלהם באמצעות ייעוץ מומחה.

ליועצים שלנו יש ידע וניסיון בתחומים אלה ויכולים לעזור לך לרענן את הכישורים שלך

היועצים שלנו יכולים גם לעזור לך להעריך אילו מיומנויות כבר יש לך ואילו מיומנויות ייתכן שתצטרך לפתח כדי לבצע את המעבר. לבסוף, יועצי עבודה יכולים לעתים קרובות לעזור ללקוחותיהם למצוא עבודה/עבודה מתאימה, לפתור קונפליקטים עם המעסיקים שלהם, או לקבל תמיכה משירותים מועילים אחרים.
על מנת לקרוא עוד מידע בתחום של שירות הכוונה מקצועית ותעסוקתית כדאי לגלוש לאתר logipass.net

בגלל היתרונות המגוונים הללו של ייעוץ מדיניות מקצועי

שירותי ייעוץ במימון ציבורי ממומנים באופן ציבורי במדינות רבות. במאמץ שנעשה לאחרונה, הסכימה הרשת לחדשנות בהכוונה וייעוץ קריירה באירופה (NICE) – קונסורציום של 45 מוסדות אירופיים להשכלה גבוהה בתחום הדרכה לקריירה – על מערכת של תפקידים מקצועיים ליועצי ייעוץ קריירה. בתחום החינוך המפעילים העיקריים הם מתרגלים, מורי כיתות ומומחים ממרכזי הכוונה תעסוקתית ובעולם העבודה – יועצי עבודה ויועצים מקצועיים.

התמצאות כוללת פעילויות אישיות או קבוצתיות למידע

ייעוץ, הערכת מיומנויות, תמיכה והדרכה במיומנויות הדרושות לקבלת החלטות וניהול קריירה. הכוונה תעסוקתית במערכת החינוך לכל רשויות החינוך שירותי הכוונה תעסוקתית בשלבים שונים של החינוך החוץ-אוניברסיטאי, הן חובה (חינוך יסודי וחינוך על-יסודי) והן לאחר-חובה (תואר ראשון, הנדסאי חינוך, חינוך מבוגרים ותוכניות חינוכיות נוספות המיועדות לסטודנטים. עם צרכים מיוחדים). קשיים עקב הסיכון ליציאה מוקדמת מבית הספר, צרכים חינוכיים מיוחדים וכו'). תחומים נושאיים המכוסים כיום על ידי מחקר ופיתוח בטורקיה כוללים הנחיית קריירה, אוריינטציה חברתית ואישית, הדרכת הורים, כישורי צוות, מחקר e-learning, חינוך ומנהיגות מבוססי אינטרנט, מדידה והערכה במנהיגות. כפי שאתה יכול לראות, שירותים פחות חשובים קשורים לליווי קריירה ופיתוח קריירה.

הכוונה לקריירה

היא מנוף מדיניות מרכזי בסיוע למבוגרים לנווט בשוק עבודה משתנה ללא הרף עם עצות ומידע על הזדמנויות עבודה והכשרה. פנייה לעזרה של איש מקצוע המספק הכוונה בקריירה יכולה להיות קריטית להשגת קריירה מצליחה, או קריירה שגורמת לך לא אושר.

אנו שולחים מאמנים מקצועיים לשירותי ייעוץ מקצועיים כדי לעזור להם להבין ולקבל את ההחלטה הנכונה. בעזרתם תוכלו לגלות אילו כישורים אתם יכולים להביא למקצוע חדש, ואילו תצטרכו לרכוש לפני שתוכלו להתחיל בקריירה חדשה.

ניסיון רלוונטי מקצועות אלו דורשים כישורים, ידע וניסיון רב. לדוגמה, הם עשויים להזדקק לתואר שני, וחלקם דורשים תואר Ph.D, MD או Ph.D. תוֹאַר.

הם גם מספקים שירותי מנהיגות אישית וקבוצתית בבתי ספר שאין להם מתרגל ומציעים משאב כללי יותר של תמיכה בשירותי מנהיגות בית ספרית

משרדים אלו מספקים כלים ושירותים לסייע למחפשי עבודה וסטודנטים. אנו מספקים שירותי הכוונה ותעסוקה מקיפים בקריירה למחפשי עבודה בוגרים. השירותים שלנו ממשיכים להיות זמינים לכל הבוגרים המתכננים שינוי קריירה או מתכוננים להתקדם בקריירה הנוכחית שלהם.

אמנם כל מעבר

הוא ייחודי, אבל אנחנו יכולים לעזור לך לנהל את המעבר שלך וכיצד הוא ישפיע על הקריירה שלך. אנחנו יכולים לעזור לך לעבוד לקראת יעדי השינוי שלך, להתמודד עם אי ודאות ולאסוף מידע על עצמך כדי לעזור לך למצוא משרה מתאימה יותר.

אני לא מרוצה מהעבודה שלי ורוצה לשנות את המקצוע שלי

עברתי מעבר משמעותי וצריך עזרה במציאת עבודה. הם עושים טעויות בבחירת קריירה ומסיימים במקצוע שלא מתאים להם. זה יעודד אותך לא לוותר אם אתה תקוע במסע חיפוש עבודה כושל או אם אתה מתקשה לקבל את ההחלטה לעזוב את הקריירה שלך ולעסוק בקריירה חדשה, גם אם אתה מתקשה לבצע הסבה מקצועית.

הזדמנות זו מהווה בעיה עבור אנשים העובדים בשירותי התמצאות

מכיוון שהם צריכים להבין איך זה עובד במדינות אחרות, וגם לעודד תלמידים להשתמש בהזדמנות זו כדי לשפר את הכישורים שלהם ולתכנן את הקריירה העתידית שלהם (Montanero, Lucero, 2007). …

למרות שאוניברסיטאות ספרדיות החלו להציע שירותים

כדי לעזור לסטודנטים לפתח את הקריירה המקצועית שלהם בשנות ה-70, כאשר האוניברסיטאות החלו את המעבר הנדרש על ידי תהליך בולוניה, הייתה להם דרך ארוכה לעבור. MONE היא כיום הספקית המובילה של שירותי הכוונה תעסוקתית למוסדות חינוך. מידע על דיפלומות, מלגות, תארי דוקטור מדעיים. o תוצאות מקצועיות החלפת עבודה הכשרה בחברות הכשרה עם חיפוש עבודה הכנה ללימודים הכוונה בבחירת תפקיד פיתוח פרופילים מקצועיים (הכנת תכניות הכשרה) הכוונה לצמיחת קריירה.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים