רצפים בצפון

הזמינו עכשיו קבלן מומלץ מרשת קבלנים מומלצים

יבשת צפון אמריקה נוצרה בהתנגשות של שני המוני יבשה עיקריים: האמריקאית והאירואסייתית. מאמינים שהתנגשות זו התרחשה לפני כ-100 מיליון שנה, אך לקח הרבה יותר זמן עד שהיבשת קיבלה את צורתה הנוכחית.
למידע נוסף בתחום של רצפים בצפון ניתן לבדוק ב- kablanim10.co.il

ניתן לחלק את היווצרותה של צפון אמריקה לשלושה שלבים:

1) השלב הראשון החל כאשר גוש יבשתי אחד התנגש בגוש קטן יותר, שהיה ממוקם בין מה שהיא כיום גרינלנד וקנדה. גוש היבשה מדרום נדחף אל הקטן יותר ויצר אזור מוגבה שנקרא שרשרת הרים. תהליך זה נקרא אורוגניה.

2) השלב השני החל כאשר התרחשה התנגשות יבשתית נוספת במה שהיא כיום קליפורניה, ויצרה הרים נוספים וקו שבר ענק באמצע צפון אמריקה – קו השבר הזה

יבשת צפון אמריקה היא אחת משבע היבשות על פני כדור הארץ. יש לו את קו החוף הארוך ביותר והוא תחום באוקיינוס השקט במערב ובאוקיינוס האטלנטי במזרח.

יבשת צפון אמריקה היא אחת משבע היבשות על פני כדור הארץ. יש לו את קו החוף הארוך ביותר והוא תחום על ידי האוקיינוס השקט והאטלנטי כאחד. יבשת צפון אמריקה כוללת את קנדה, מקסיקו, ארצות הברית של אמריקה, גרינלנד, סנט פייר ומיקלון, איי ברמודה, איי בהאמה, איי קיימן, איי הבתולה הבריטיים, איי טורקס וקייקוס

גוש האדמה שאנו מכירים כיום כצפון אמריקה נוצר במשך תקופה של מאות מיליוני שנים באמצעות רצף אירועים שהוביל לצורתו הנוכחית.

1. מי הם אנשי הצפון, ומה המשמעות שלהם לווסטרוס?

הצפון הוא הגדול מבין שבע הממלכות ומשתרע מהחומה ועד הצוואר, מרחק של כמעט 400 מייל. הצפון נשלט על ידי בית סטארק מווינטרפל ודגלו הוא זאב אדיר, לבן על שדה אפור.

קו סטארק חוזר בווסטרוס כמעט 10,000 שנים אחורה. הסטארקים הם צאצאים של בראן הבנאי שעזר לייסד גם את ווינטרפל וגם את החומה. באופן מסורתי הם היו שומרי הצפון מאז אותה תקופה.

הסטארקים היו מלכים בצפון במשך מאות שנים לפני כיבושו של אייגון והמשיכו לשלוט בתור הלורדים העליונים של התחום שלהם לאחר שזה נקלט בשבע הממלכות החדשות שלו עד שטורהן סטארק כופף את ברכו לאיגון טארגאריין במה שנודע בשם "השדה".

אנשי הצפון הם האנשים והנשים שחיים בארצות שמעבר לחומה. הם חיים באזור קשה וקר עם אקלים קשה. אנשי הצפון קשוחים ועמידים, עם מוניטין של לוחמים אכזריים.

בחלק זה, נדון במה שידוע על האנשים הללו, ההיסטוריה והתרבות שלהם, הגיבורים והנבלים שלהם.

חלק זה ידון גם כיצד הם הוכנסו לווסטרוס על ידי Aegon Targaryen וכיצד הם השפיעו על החברה של Westerosi לאורך זמן.

רצף האירועים של צפון: הסיפור השלם מנקודת מבטו של מחבר

הצפון הוא ארץ של קרח ואש, עם אקלים בלתי צפוי כמו האנשים המאכלסים אותו. זהו מקום שבו עונות השנה יכולות להשתנות ברגע, ובו ניתן למתוח את הגבול בין חיים למוות בתנופת גרזן אחת.

אומרים שלכל גבר, אישה וילד בווסטרוס יש את מקומם במשחק הכס הגדול – משחק שמשחקים אצילים, מלכות, אדונים וגברות, כמרים וכוהנות… ואפילו אלים. אבל יש כאלה שלא משחקים בשביל מה שהם רוצים או צריכים – הם משחקים בשביל דם. וכשהחורף מגיע לווסטרוס…החורף יגיע לכולם.

בחלק זה אדון בהשתלשלות האירועים בצפון. זה יכלול קשת סיפור ואת רצף האירועים בקשת הסיפור. אני גם אדון במה שצריך כדי ליצור קשת סיפור טובה וכמה בעיות נפוצות איתם.

קשת סיפור היא סדרה של אירועים מנקודה אחת לאחרת. ישנם סוגים רבים ושונים של קשתות שניתן להשתמש בהן בסיפור סיפורים, אך לכולם יש דבר אחד במשותף: יש להם השפעה רגשית על הקורא. המטרה של יצירת קשת סיפור טובה היא ליצור תגובה רגשית שגורמת לאנשים לרצות לקרוא יותר ולראות לאן זה מוביל אותם.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

אינטליגנציה רגשית ככלי יעיל להצלחה בעבודה

   אינטליגנציה רגשית מוכרת יותר ויותר כגורם חשוב להצלחה במקום העבודה. בניגוד לאינטליגנציה קוגניטיבית, המודדת את יכולתו של האדם לחשוב ולהגיב, אינטליגנציה רגשית מעריכה את

קוריאן – תכונות ויתרונות

בכתבה הבאה, נתעמק בתכונות והיתרונות של הקוריאן.מוכנים? אנחנו מתחילים! הכתבה בשיתוף עם חברה המובילה בחדשנות, בטכנולוגיה ובעיצוב קוריאן. באתר האינטרנט של החברה, תוכלו לקבל מידע