סקולפטרה

סקולפטרה

מהי אסתטיקה של פיסול – SCULPTRA ואיך זה עובד?

Sculptra הוא הזרקה חדשה המשמשת למאבק בקמטים ובעור נפול על ידי גירוי ייצור הקולגן של העור כדי לעזור לשחזר את השמנמנות החוצפנית של עור בריא. זהו טיפול אנטי אייג'ינג חלופי למילוי עורי להזרקה, קרמים לעור, זריקות שומן ושתלים. קולגן הוא חלבון מבני חשוב המצוי ברקמת החיבור. תפקידו הוא לשמור על העור מוצק, צעיר וחלק. ככל שאתה מזדקן, ייצור הקולגן של הגוף שלך פוחת, ואתה עלול להתחיל לראות קמטים או נפול. אובדן שומן מתחת לעור גורם גם לעור צניחה, לחיים חלולות, חריצים ודיכאונות בפנים. 

 

כפי שפיסלורה מגרה את העור שלך כדי לבנות מחדש קולגן טבעי משלו לאורך זמן, זה עוזר לתקן קמטים וקפלים רדודים עד עמוקים בפנים וכתוצאה מכך עור מוצק יותר, צעיר יותר למראה. חשוב שתבינו שפסל הוא פשוט ממריץ קולגן. הפסל עצמו אינו מספק את פעולת המילוי; הפסל גורם לתגובה בעור, היוצר קולגן חדש. הפסל עצמו נספג על ידי הרקמה והוא נעלם כשנתיים לאחר טיפול, אבל שכבת הקולגן החדשה שנותרה מאחור עשויה להימשך שנתיים או יותר. Sculptra דורש סדרה של טיפולים כדי להשיג מילוי הולם עבור רוב פגמי העור. 

פייס קר קליניקס מציעים מגוון טיפולי אסתטיקה במודיעין בנוסף לסקולפטרה

 

האם פסלה בטוחה והאם הזריקות כואבות !.!.!? Sculptra מורכב חומצה פולי-L-לקטית, מולקולה מתכלה, ולכן היא אינה פוגעת בגוף ונשברת בקלות ונספגת. אנו משתמשים סוכן קהה אקטואלי יעיל מאוד כדי להרדים את העור לפני הזריקות. אבקת הפסלים היא גם reconsuted עם מים ולידקאין, כך שתרגיש יותר קהה כמו הזריקות נעשות. רוב האנשים מופתעים עד כמה הטיפולים נוחים. 

 

מהו פרוטוקול הטיפול הרגיל של פיסלורה !.!.!? בממוצע, לפחות שלושה מפגשי טיפול נדרשים על פני תקופה של מספר חודשים. מספר מפגשי ההזרקה ומשך הזמן בין מפגשים משתנים מאדם לאדם. חולים מבוגרים יותר, חולים רזים יותר, וחולים המתאמנים בהרחבה עשויים לדרוש יותר טיפולים במוצר או יותר. 

 

האם יש הוראות ספציפיות לעקוב אחר הזמן של הטיפול שלי? 

אתה צריך להימנע מלקחת את התרופות הבאות לפחות 7 ימים לפני הזריקות שלך כדי למזער חבורות: 

 

כל סוג של תרופות אנטי דלקתיות – כולל אספירין, אדוויל, מוטרין, איבופרופן, נפרוקסן, עליב וכו'!.!.!. כל סוג של תוספי אומגה 3 כגון שמן דגים, שמן זרעי פשתן, וכו '

ויט א. !.!.! אתה יכול גם לקחת ארניקה כדי לסייע במניעת חבורות. יש גלולה אוראלית וג'ל אקטואלי או קרם – אני ממליץ לך להשתמש בשניהם. T-Relief הוא המותג האהוב עלי – הוא מכיל ארניקה ומרכיבים טבעיים רבים אחרים לריפוי. התחל את הכדורים (טבליה אחת 3 פעמים ביום, מומס בפה שלך ולא בלע שלם) 3-7 ימים לפני הטיפול ולהמשיך את הכדורים ולהוסיף את הג'ל לאחר מכן עד כל חבורות נעלם. זה יקצר את זמן הריפוי באופן משמעותי. אתה יכול לרכוש מוצרים אלה בבית ההוקיקה וילג 'ליין, אשר ממוקם בלוק דרומית למשרד שלנו, או לכל היותר חנויות מזון בריאות. 

 

נשלח אותך הביתה עם חבילת קרח. אני ממליץ לך להקפיא את אזור הטיפול לסירוגין לפחות 24-48 השעות הראשונות. 

החשוב ביותר: כלל של 5: לעסות את האזורים מוזרק במשך 5 דקות, 5 פעמים ביום, במשך 5 ימים. זה קריטי כדי למנוע היווצרות של גושים – אנחנו רוצים לשמור על חלקיקי Sculptra מפוזרים ברקמה במקום לאפשר יותר מדי קולגן להיווצר במקום אחד.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

בניית חנות אינטרנטית חכמה

דוגמה מלאה לשימוש בחנות אינטרנטית חכמה ניתן למצוא ב- Coi ואת ההסבר המלא ניתן למצוא כאן. במאמר זה, אני אראה כיצד להשתמש במערכת Coi כדי

מערכות GIS

מערכות GIS והצורך בהם

בסוף שנות ה-70, שתי מערכות GIS זמינות לציבור (MOSS ו-GRASS GIS) היו בפיתוח, ובתחילת שנות ה-80, M&S Computing (לימים Intergraph), יחד עם Bentley Systems Incorporated עבור פלטפורמת CAD, על

קבלן לשיפוץ בניין לשימור

פרויקטי שימור ושיקום טובים וכן בניית מבנים חדשים בהקשר היסטורי. שיקום מורשת מתמחה בבתים ומבנים ישנים והיסטוריים; מרכישות כלליות עם מגוון שלם של שירותים ועד