למקסם את התיק הפנסיוני

למקסם את התיק הפנסיוני

אחד ההיבטים החשובים ביותר של פרישה הוא קיום תוכנית פיננסית ופנסיונית בתיק. על מנת למקסם את תיק הפנסיה שלכם, עדיף לדחות את הקופה או כל נכס אחר שאינו הכרחי לפרישתכם. זה יעזור לך להרוויח יותר כסף בטווח הארוך.

הדרך הטובה ביותר להימנע מהפסדים בתיק פנסיוני היא על ידי פיזורם. אתה יכול לעשות זאת על ידי השקעה בסוגים שונים של נכסים פיננסיים כמו מניות, אג"ח, נדל"ן ועוד.

תכנון פנסיוני הוא השקעה לטווח ארוך. זה דורש סבלנות ושיקול דעת מדוקדק של העתיד.

על מנת למקסם את תיק הפנסיה, עליכם לעדכן ולדחות באופן שוטף את הקופות. זה יעזור לך בשתי דרכים: זה יקטין את הסיכון שלא יהיה לך מספיק כסף לפנסיה וזה גם יאפשר לך לנצל את הריבית דריבית.

בעבר הייתה תקופה שהפנסיה לא הייתה ממש חלק מהתיק הפיננסי. אבל עכשיו, יש לנו הרבה אנשים שמושקעים בפנסיה ויש להם גם השקעות אחרות.

קרנות פנסיה יכולות להיות דרך מצוינת לגוון את תיק ההשקעות שלך ולהיות מעורב יותר עם הכספים שלך. חשוב שתדעו שתוכלו לשדרג בקלות את תיק הפנסיה שלכם על ידי עדכון ועיכוב קבוע של הקופות. אתה מכניס לפנסיה שלך. קרן ואתה מקבל אחוז מהשכר שלך בחזרה מאוחר יותר. אם אתה רוצה להתחיל להשקיע בקרן פנסיה, זה יכול להיות רעיון טוב לעשות תחילה מחקר אילו קרנות תוכל לרכוש. ישנם סוגים רבים ושונים של קרנות פנסיה. כלל כללי הוא שככל שכרוך בסיכון רב יותר, כך התשואה תהיה גבוהה יותר עבור ההשקעה שלך. הכלל הישן היה שלכל דבר מעל 6% היה מספיק סיכון ושווה להשקיע בו עם כל החסכונות שלך, אבל זה כבר מיושן . איך זה עובד: קרן פנסיה משקיעה את הכסף שלך וצומחת עם צמיחת השוק. לדוגמה, אם תתחיל עם 10,000 דולר שהושקעו בקרן בסיכון גבוה שמשלמת 8% ריבית בשנה, בעוד 30 שנה יהיה לך חשבון בשווי 1.7 מיליון דולר. אם במקום זאת תשקיע אותו בקרן אג"ח שמרנית שמשלמת 6% ריבית בשנה, בעוד 30 שנה יהיה לך חשבון בשווי 300,000 דולר.

אם אתה חוסך לפנסיה, ייתכן שאתה משלם דמי ניהול גבוהים. ייתכן שאתה גם חוסך במוצרים שמציעים החזר נמוך.

הבעיה היא שהחוסך הפנסיוני הממוצע אינו משקיע במוצרים הנכונים לצרכיו. וזה בגלל שהם לא יודעים מה לעשות ומאיפה להתחיל.

אנחנו צריכים להתחיל בהסתכלות על הנסיבות האישיות שלנו ואז להחליט באיזה סוג של מוצר פנסיוני אנחנו צריכים להשקיע.

לאחר שבחרנו את המוצר המתאים, עלינו לוודא שהוא בעל דמי ניהול נמוכים ומציע החזר טוב על ההשקעה.

חיסכון במוצרים פנסיוניים ותשלום דמי ניהול גבוהים?

זו השאלה שאנשים רבים שואלים את עצמם, שכן ניסו למצוא פתרון לפרישה. אבל מה האפשרויות?

האפשרות הראשונה היא לחסוך במוצר פנסיוני ולשלם דמי ניהול גבוהים. האפשרות השנייה היא להשקיע בקרן פנסיה פרטית ולשלם דמי ניהול נמוכים יותר.

האפשרות השלישית היא השקעה בתיק השקעות עם דמי ניהול נמוכים. ניתן לעשות זאת על ידי השקעה במניות ומניות, אג"ח, נכסים או נכסים פיננסיים אחרים.

האפשרות הרביעית היא לבצע השקעות במטבעות קריפטוגרפיים כגון ביטקוין או Ethereum שיש להם דמי ניהול נמוכים מאוד.

האפשרות החמישית היא להשקיע בפלטפורמות הלוואות עמית לעמית בהן תוכל להרוויח ריבית על הכסף שלך מבלי לשלם דמי ניהול כלל!

אם אתה חוסך לפנסיה, ייתכן שאתה משלם דמי ניהול גבוהים. ייתכן שאתה גם חוסך במוצרים שמציעים החזר נמוך.

הבעיה היא שהחוסך הפנסיוני הממוצע אינו משקיע במוצרים הנכונים לצרכיו. וזה בגלל שהם לא יודעים מה לעשות ומאיפה להתחיל.

אנחנו צריכים להתחיל בהסתכלות על הנסיבות האישיות שלנו ואז להחליט באיזה סוג של מוצר פנסיוני אנחנו צריכים להשקיע.

לאחר שבחרנו את המוצר המתאים, עלינו לוודא שהוא בעל דמי ניהול נמוכים ומציע החזר טוב על ההשקעה.

מחקר אחרון אומר שבבריטניה, קרן הפנסיה הממוצעת גובה 1.5% עצום משווי הקרן מדי שנה. זה אומר שאם יש לך 100,000 ליש"ט בקופה הפנסיה שלך, אתה משלם 1,500 ליש"ט לשנה בעמלות.

הבעיה עם זה היא שככל שתחסוך יותר כסף לפנסיה, כך דמי הניהול שלך יהיו גבוהים יותר. לעובד הממוצע בבריטניה יש סכום כולל של 100,000 ליש"ט שנחסכו בקופה הפנסיה שלו עד גיל הפרישה, וזה אומר שהם משלמים 1,500 ליש"ט לשנה – וזה הרבה!

ראוי לציין כי עמלות אלו אינן ניתנות לניכוי מס עבור רוב האנשים מכיוון שהן מסווגות כ"עלות בלתי סבירה".

 

סדר בבלאגן בתיק הפנסיוני והפיננסי שלכם

ישנן סיבות רבות מדוע כדאי לשקול לאחד את ההשקעות שלך. ראשית, זה יקל על ניהול הכספים שלך ולהבין במה אתה משקיע. זה גם יכול לעזור לך לחסוך בעמלות, שכן חלק מבתי השקעות גובים דמי ניהול גבוהים יותר עבור חשבונות עם יותר ממספר מסוים של אחזקות.

הצעד הראשון הוא לאסוף את כל המסמכים הקשורים להשקעות שלך ולארגן אותם כך שיהיה לך קל למצוא אותם ולהבין אותם. זה כולל דברים כמו דפי חשבון, טפסי מס, תשקיפים או מידע אחר מהחברה שבה השקעתם.

ברגע שיש לך את כל המסמכים ביחד, השתמש בכלי מקוון כגון Personal Capital או Quicken (או הורד את האפליקציה שלהם) שיכול לעזור לעקוב אחר ביצועי ההשקעות שלך לאורך זמן.

ישנן סיבות רבות מדוע ייתכן שיהיה עליך לעשות סדר בתיק העבודות שלך. אולי יש לכם חוסר בכספים ואתם לא יכולים להשקיע בהרבה מקומות שונים, או שיש לכם יותר מדי כספים ואתם צריכים למצוא דרך לגוון אותם. לא משנה מה המקרה, הגיע הזמן שתשתלט על ההשקעות שלך.

בתי השקעות הם אחד המקומות הנפוצים ביותר שבהם אנשים מאחסנים את כספם. אבל בימים אלה, ישנן אפשרויות נוספות עבור אלה שרוצים לגוון את תיק ההשקעות שלהם. חברות ביטוח מציעות גם כמה הזדמנויות השקעה מעניינות, כמו קצבאות ופוליסות ביטוח חיים שיכולות לעזור לפרנס את משפחתך לאחר שעזבת.

הרעיון המרכזי מאחורי השקעה הוא להרוויח כסף. אתה יכול לעשות זאת על ידי קניית מניות, אג"ח, קרנות נאמנות, זהב או כל מספר אחר של דברים. אבל אם אתה רוצה להיות משקיע מצליח, אתה צריך לדעת איך לשמור על ההשקעות שלך בסדר.

הבהרה: אין באמור בפרסום זה כדי להוות ייעוץ פנסיוני המותאם לנתוניך האישיים, לצרכיך ולהעדפותיך, ואין בו משום המלצה לביצוע עסקה כלשהי במוצר פנסיוני. הנתונים הם לא נתונים רשמיים ולכן יכולים להשתנות בהתאם. אין באמור תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי או התחייבות להשגת תשואה או דירוג דומה.

 

 
מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים