כך תודו לעובדים שלכם בעזרת מתנות ממותגות 

כך תודו לעובדים שלכם בעזרת מתנות ממותגות

כמעט בכל אירוע כמו חג, אירוע חברה או סתם HAPPY HOUR הנהלת החברה יכולה להביא לעובדיה שי נחמד לרגל האירוע. רבים חושבים שהדרך הטובה ביותר להראות אכפתיות היא דרך מתנות ממותגות. לפני כל אירוע כזה עוברות מחשבות רבות מה לקנות כדי שיתאים לכלל העובדים. נאמר שמתנות ממותגות עשויות לשפר את נראות החברה גם בפני הלקוחות וכל זה באמצעות מתנה קטנה. בכתבה זו ניתן לכם מספר המלצות כיצד להודות לעובדים באירועים השונים במהלך השנה, וכמובן איך לגרום ללקוחות להיזכר בחברה שלכם מבלי לבצע כמעט שום דבר.

מתנה ממותגת – המתנה המושלמת

נתחיל קודם כל בשאלה מהן מתנות ממותגות ? – אז מתנות ממותגות הן בעצם מתנות מכל סוג שהוא, לדוגמה – עטים, גאדגטים שונים – אוזניות,עכבר למחשב, חולצות ועוד מתנות המשלבות בתוכן תוכן יצירתי. חשוב לציין כי היתרון של מתנות ממותגות זו האפשרות לקדם את העסק בזכות הדפסת לוגו החברה או שם החברה על הפריט, ובכך גם לשמח את העובד וגם את הלקוח ובו זמנית לקדם את שמו של העסק. מתנות שכאלה הן בעצם פרסום ודרך יצירתית לקדם את העסק – בזכות התזכורת הקטנה, אך המאוד משמעותית שמודפסת על גבי הפריט אותו מקבלים האנשים. יתרון נוסף הוא חלוקת המתנה בקרב לקוחות פוטנציאלים שניתן לתת להם מתנה. "הוצאה קטנה" מהסוג הזה עשויה לגרום ללקוח פוטנציאלי תחושה חיובית ובכך הם עשויים להיזכר בחברה שלכם בזמנם הפנוי.

טיפים והמלצות

בחירת מתנה ממותגת עשויה להיות משימה לא פשוטה, מכיוון שעל החברה להבין באיזו סוג מתנות הם מעוניינים להתמקד- לדוגמה כלים כמו צלחות וכוסות או חולצות שמייצרות סוג של אחווה מצחיקה. ההמלצה באופן כללי היא להתמקד במתנות בהם הפרסום של החברה יהיה הכי ניכר – שהעובדים או מקבלי המתנה יוכלו לראות באופן ישיר. טיפ נוסף הוא לבצע סיווג לפי מקבל המתנה – אם מדובר בעובד אז כדאי לתת מתנה שתשמש אותו במהלך יום העבודה לדוגמה פנקס, יומן או אביזר טכנולוגי כגון אוזניות עם מיתוג החברה. ללקוחות לעומת זאת נמליץ לתת מתנה כגון תיק או ארנק קטן – זכרו כאן כדאי לבחור מוצר יחסית איכותי שלא יתבלו מהר מידי ויוכלו לייצר אכזבה בקרב האנשים.

לסיכום

מציאת מתנה ממותגת עשויה להיות משימה לא פשוטה, בטח אם מדובר במגוון גדול מאוד של אפשרויות, עם זאת הרעיון של חלוקת מתנות ממותגות הוא רעיון שטוב לשני הצדדים – סיטואציה של WIN WIN – העובדים או הלקוחות ישמחו ויהיהו אסירי תודה על כך שקיבלו מתנה ובנוסף לעובדה כי לחברה אכפת והיא חשבה עליו, ובו זמנית לוגו החברה יופיע על המתנה ויזכיר לעובד או הלקוח עליה.

 

 

 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

אינטליגנציה רגשית ככלי יעיל להצלחה בעבודה

   אינטליגנציה רגשית מוכרת יותר ויותר כגורם חשוב להצלחה במקום העבודה. בניגוד לאינטליגנציה קוגניטיבית, המודדת את יכולתו של האדם לחשוב ולהגיב, אינטליגנציה רגשית מעריכה את

קוריאן – תכונות ויתרונות

בכתבה הבאה, נתעמק בתכונות והיתרונות של הקוריאן.מוכנים? אנחנו מתחילים! הכתבה בשיתוף עם חברה המובילה בחדשנות, בטכנולוגיה ובעיצוב קוריאן. באתר האינטרנט של החברה, תוכלו לקבל מידע