חלונות המשרד – איך מנקים אותם בצורה מקצועית?

חלונות נקיים ונוצצים יכולים לשנות את האווירה של כל חלל ולאפשר לאור טבעי להיכנס פנימה.
בעוד שרבים עשויים להתייחס לניקוי חלונות כמשימה מרתיעה, המציאות היא שעם הטכניקות והכלים הנכונים, כל אחד יכול להשיג תוצאות ברמה מקצועית.

בכתבה הבאה, נציג טכניקות וטיפים לניקוי חלונות שכל אחד יכול ליישם.
הכתבה בשיתוף עם
חברת ניקיון משרדים מובילה בארץ. החברה מספקת מגוון שירותים בהם, פוליש וניקיון, ניקיון לאחר שיפוץ, ניקיון משרדים בפתח תקווה ועוד. השירותים ניתנים על ידי צוות מקצועי עם ניסיון בתחום.

הציוד הנדרש

לפני שמתחילים בניקוי החלונות, חיוני להצטייד במספר פריטים בהם:
חומר לניקוי והברקת חלונות או תמיסת ניקוי שהכנתם בעצמכם (שילוב של חומץ ומים למשל), מטליות מיקרופייבר, מגב איכותי, דלי, ספוג להסרת לכלוכים, סולם (למקרה בו החלונות בגובה) וכפפות גומי (לשמירה על עור הידיים שלכם).

מתחילים בניקוי

-תחילה יש להסיר אבק ולכלוך מהחלונות וזאת באמצעות מברשת רכה.

-לאחר מכן, יש להכין את תמיסת הניקוי. בין אם אתם משתמשים בחומר לניקוי חלונות שרכשתם או בתמיסה ביתית שהכנתם בעצמכם, וודאו שהחומר מעורב ומוכן לשימוש.

-טבלו את הספוג הרך בתמיסת הניקוי ושפשפו בעדינות את זכוכית החלונות.

-לאחר מכן, השתמשו במגב על מנת להשיג תוצאות בעלות מראה מקצועי. הרטיבו את להב המגב בתמיסת הניקוי שלכם וזאת על מנת שהוא יחליק על הזכוכית בצורה חלקה. התחילו בחלק העליון של החלונות ומשכו את המגב כלפי מטה בקו ישר ואנכי. נגבו את הלהב עם מטלית לאחר כל מעבר.

-כעת, לאחר שהשלמתם את התהליך עם המגב, השתמשו במטלית יבשה כדי לנגב את אדני החלונות.

-חזרו על כל התהליך המפורט לעיל גם בצד השני של החלונות.

שמרו על הציוד שלכם

לאחר השלמת תהליך ניקוי החלונות, הקדישו זמן לתחזוקת הציוד שלכם. שטפו את להב המגב ואחסנו את חומרי הניקוי שלכם בחלל ייעודי לשימוש עתידי.

כמה מילים על שירותי ניקוי חלונות מקצועיים

לא תמיד אפשר לנקות את החלונות לבד ועל כן, יש מקרים שבהם שירותי ניקוי חלונות מקצועיים עשויים להיות פתרון מעשי יותר. עבור מבנים רבי קומות או חלונות במקומות שקשה להגיע אליהם, העסקת אנשי מקצוע עם הציוד והמומחיות הנכונים מבטיחה בטיחות ותוצאות מיטביות.
זכרו שאם אתם מחליטים להעסיק אנשי מקצוע, מומלץ מאוד שתקראו עליהם כמה שיותר חוות דעת, תבררו כמה שנות ניסיון יש להם בתחום הניקיון, אזורי השירות ומהו המחיר המבוקש על השירות.

כמה מילים לסיכום…

במידה ורוצים לנקות את החלונות בצורה טובה וכמו אנשי מקצוע, יש לקחת בחשבון שהדבר כרוך בכלים הנכונים, בשימוש בטכניקות יעילות ובתשומת לב לפרטים. במידה ותבחרו ליישם את כל המוזכר לעיל, אנחנו בטוחים שתוכלו להעלות את רמת הניקוי של החלונות. בכל מקרה, זכרו שתמיד תוכלו להיעזר גם בשירותיהם של בעלי מקצוע בתחום. שיהיה בהצלחה!

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים