הטריקים שיעלימו לך את הפגמים בפנים

הטריקים שיעלימו לך את הפגמים בפנים

מי אמר שחייבים מנתח פלסטי לשפר את המראה הפנים? לפעמים די בקצת איפור, תוך שימוש בטריקים ובהצללות כדי להעלים כל פגם.

ירין שחף, מורה ומנהל בית ספר למקצועות היופי, (איפור ,סטיילינג ועיצוב תסרוקות)  מספק כמה כללים בסיסיים שיסייעו לכך לעשות זאת נכון:

לשיפור מראה מבנה פנים

כדי להאריך פנים עגולות יש למרוח את הסומק על קו עצם הלחי, עם טשטוש כלפי מטה /כדי לעגל פנים חדות רצוי למרוח צלליות בגוונים רכים ולהניח סומק בצורה מעוגלת על תפוחי הלחיים; כדי להצר פנים רחבות כדאי למרוח את הסומק במרכז הפנים.

לשיפור מראה העיניים

להגדלת עיניים גדולות, שרטטי בתוך פנים העין עם עיפרון לבן; כדי לקרב עיניים הרחוקות זו מזו רצוי להניח צללית בהירה בחלק הפנימי של העין, על גשר האף; כדי להרחיק עיניים קרובות יש להקפיד על הצללה כהה בחלק החיצוני של העין; כדי להרים עיניים נפולות, הנוטות מטה, כדאי למרוח צללית כהה בזווית העין, עיפרון כהה בתוך העין ולהניח הרבה מסקרה על הריסים.

לשיפור מראה השפתיים

 כדי לעבות שפתיים צרות יש למרוח עליהן מייק אפ, אחר כך לתחום אותן מעט מעבר לשוליים הטבעיים בעיפרון בגוון זהה לזה של השפתון ולמלא את המסגרת החדשה בליפסטיק בצבע טבעי; כדי להצר שפתיים עבות מדי, יש לעשות את אותן פעולות אבל הפוך, קרי, למרוח את השפתיים במייק אפ ולתחום אותן בעיפרון בצמוד לקו הטבעי שלהן מבפנים.

לשיפור מראה הלחיים

 כדי ליצור מראה מורם וחיוני יותר של הפנים יש למרוח סומק קרוב יותר לאזור האוזניים והרקות. הנחת סומק במרכז הפנים תיצור מראה נפול, ומריחה של סומק או פודרה כהה מאוד בצדי הפנים תיצור הצללה ומבנה רזה ומאורך יותר .

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים