דיטיילינג לרכב

דיטיילינג לרכב

רכב

האהבה הגדולה של בעלי הרכבים לרכבים שלהם מתבטאת בדרכים רבות. אחת מהן היא שמירה על הרכב כך שיהיה תמיד נקי ומטופח ברמה גבוהה. בדיוק בשביל הנהגים האלו יש קונספט ייחודי ששמו דיטיילינג לרכב. הכוונה היא לרדת לפרטים הקטנים ביותר של כל מה שקשור לרכב כדי להעניק לו את הטיפולים המיטביים וכך יהיה זה רכב יוצא דופן בנראות שלו לאור הטיפולים הייחודיים שיבוצעו בו. יש הרבה מאד פעולות שאפשר לבצע לכל רכב והבעלים בוחר את האופציה שנראית לו המיטבית על פי הדגם של הרכב שהוא קנה.

בסיס הטיפול הוא ניקיון של הרכב. לא מדובר בניקיון רגיל שכולל את החלק החיצוני של הרכב ואת כל מה שקיים בחלק הפנימי של הרכב ובתא המטען. אלא מדובר בניקיון ברמה יסודית ביותר שבו מנקים כל פינה וכל חור כך שהטיפול הוא מאה אחוז. עוברים על כל המושבים בצורה מאד קפדנית כך שאפילו פירור אחד של מזון לא יישאר עליהם. מנקים היטב את כל השטיחים, את תא המטען ואת כל המכשור הקיים על הצג ובצדדיו, את ההגה ואת כל הכפתורים להפעלת החלונות, האורות וכו'.

ציפוי של חלונות רכב

בעלי רכבים רבים מזמינים לכל רכב חדש שהם קונים מדבקות לציפוי החלונות הספציפיים שהחוק מאפשר זאת. מומחים בתחום זה מדביקים מדבקה מושחרת על כל אחד מהחלונות האלה ולאחר מכן מהדקים זאת באופן מוקפד. להימצאותו של ציפוי על החלונות יש יתרונות רבים כמו לדוגמה העובדה שהפרטיות של הנוסעים נשמרת. כל אדם שעובר ליד האוטו לא יודע אם יש בתוכו אנשים או לא. מעבר לכך המדבקות האלו הן מבודדות ולכן השימוש במזגן הוא מופחת, כך יש חיסכון אנרגטי משמעותי המתבטא בצריכת פחות דלק.

תחזוקה שוטפת של האוטו

במיוחד כשמדובר באוטו חדש שהוא בעל ערך כספי גבוה, כל שריטה שנגרמת לאוטו עקב קרבה לרכב אחר בחניה או פגיעה מינורית ברכב אחר יוצרת עוגמת נפש לבעל הרכב ולכן בשלב הראשון הוא מבצע אצל פחח רכב את כל התיקונים הנדרשים. לאחר שכל השלדה היא יפהפייה הוא בוחר איזה ציפוי יהיה הנכון ביותר לרכב שלו. האפשרויות הן ציפוי ננו קרמי, פוליש ווקס, ציפוי מט, ציפוי PPL , ציפוי וניל, ציפוי קרבון.

ציפוי ננו קרמי

ציפוי ננו כרמי יוצר רכב מרהיב ביופיו ולכן יש לקוחות רבים שמעוניינים לבצע ציפוי זה. אפשר לצפות את הרכב בחומר ייחודי זה לאחר שבוצע בו ניקיון סופר יסודי וגם בוצעו תיקוני הפח. את החומר הפולימרי מורחים בשלוש שכבות באופן דק ואחיד. בתום פעולות המריחה המראה הוא יפהפה ולכן הציפוי יכסה כל שריטה, לכלוך קל או לכלוך כמו לשלשת של ציפורים. רכב לאחר ציפוי ננו קרמי הוא מרשים ביותר וברוב המקרים בכל פעם שהוא נוסע ברחוב, כולם יביטו עליו.

המאמר בשיתוף אתר https://www.carpainting.co.il/

 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים